Logowanie

SINP - Enterpreneur and Farm

Kategoria Enterpreneur and Farm Kategoria Enterpreneur and Farm

Kategoria Enterpreneur and Farm dotyczy osób, które pragną inwestować w przedsiębiorstwa oraz rolnictwo, rozwijające się na terenie prowincji Saskatchewan.

O przyjęcie do tej kategorii mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy chcą inwestować swój talent i kapitał w gospodarkę Saskatchewan oraz osoby mające doświadczenie w rolnictwie lub posiadające odpowiednie fundusze, które pragną zainwestować w sektor rolniczy Saskatchewan. Na podstawie nadesłanych wniosków SINP decyduje o przydzieleniu nominacji.

Po przeglądzie napływających wniosków z tej kategorii, w 2014 roku, zaktualizowano dział, tak aby jeszcze lepiej odpowiadał potencjalnym wnioskodawcom. Nowe aplikacje można składać od początku 2015 roku. Bardzo ważną zmianą jest wprowadzenie wymogu zgłaszania aplikacji drogą internetową. Jedynie wnioski składane online będą przyjmowane.
Rozwój i testowanie zaktualizowanego systemu aplikowania online znajduje się obecnie w swojej końcowej fazie.

Kategoria Enterpreneur and Farm dzieli się na dwie części:
Farm Owners/ Operators – osoby z udokumentowanym doświadczeniem w rolnictwie, kapitałem dostępnym do inwestowania w gospodarstwa rolne oraz osoby, które zamierzają nabyć i prowadzić własne gospodarstwa rolne w Saskatchewan.

Enterpreneurs - przedsiębiorcy, którzy chcą inwestować swój talent związany z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami zarządzania oraz przedsiębiorczości i kapitał w gospodarkę i biznes Saskatchewan.

Ostatnio zmienianyśroda, 25 luty 2015 09:35

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

1°C

Toronto

Mostly Cloudy

Humidity: 63%

Wind: 30.58 km/h

  • 03 Jan 2019 1°C 0°C
  • 04 Jan 2019 6°C -1°C